Najlepšia európska roadshow!
Fox Hunter sa z ruského Petrohradu vrátil so zlatom. Víťazstvo v kategórii roadshow na prestížnom festivale eventov a živej komunikácie EuBea 2016 ovládol Tullamore D.E.W. Bus.
Fox Hunter: Full-service marketing
Sme marketingová agentúra, ktorá poskytuje komplexné služby pri komunikácii a podpore predaja, organizácii eventov a roadshow, v online aktivitách a digitálnych médiách, grafike a produkcii. Operujeme na trhoch v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku a Poľsku. Medzi našich klientov patria dlhodobo silné a úspešné medzinárodné značky.
Komunikácia a a podpora predaja
Postaráme sa o to, aby Vašu značku či firmu bolo lepšie vidieť i počuť. Navrhneme čo, kde a ako komunikovať. Napomôžeme tomu, aby Vaša značka a produkty nezapadli medzi konkurenciou u Vašich partnerov a aby ju tí radi predávali a odporúčali.
EVENTY
Poskytujeme komplexné riešenie malých i veľkých akcií pre koncových zákazníkov, obchodných partnerov a zamestnancov. Od kreatívneho konceptu a tvorby programu po precízne technické a produkčné zabezpečenie. Našou špecialitou sú mobilné eventy a roadshow.
ONLINE
Zabezpečíme, aby Vaša komunikácia na internete a sociálnych sieťach bola atraktívna a efektívna zároveň. Zvolíme si vhodné komunikačné kanály. Pomôžeme priviesť zákazníkov na Vaše stránky. Postaráme sa o mobilné prezentácie aj predajné platformy.
Grafika a produkcia
Rýchlo a flexibilne reagujeme na akékoľvek požiadavky. Prichádzame s kreatívnymi nápadmi a originálnymi produkčnými riešeniami. Pripravíme materiály pre akúkoľvek formu komunikácie či propagácie. Zabezpečíme výrobu POS na mieru i zložité prezentačné systémy.

Fox Hunter: Full-service marketing

NAŠE NAJNOVŠIE PROJEKTY

Partnerské stretnutie CISCO
Mercedes-Benz TruckService+
Úspech tlačovej reklamy Lenovo
EET Lenovo Brand Research