LenovoUž desať rokov neleníme
s Lenovom

S Lenovom sa nikdy
nenudíme
Sme hrdí na to, že naša najdlhšia spolupráca trvá už od roku 2008. V tej dobe malo české zastúpenie značky Lenovo iba pätnásť zamestnancov a spontánne povedomie o značke bolo pod 8%.

Od tej doby ubehlo cez desať rokov, behom ktorých sme spoločne rástli. Nechýbali sme pri žiadnom z kľúčových projektov a vďaka skvelej spolupráci sme sa stali primárnou full-servisovou agentúrou pre Lenovo.

K náplni našej práce patrí nielen marketingová produkcia, ktorá sa skladá z grafických príprav, eventov či výroby POS materiálov, ale tiež koordinácie medzinárodných promotérov. Naša rozbehnutá spolupráca rozhodne nekončí. V súčasnej dobe pracujeme nielen pre české a slovenské Lenovo, ale tiež pre niekoľko ďalších európskych zastúpení značky.

Z POĽSKA AŽ DO TURECKA

Lenovo Do Tour

Ako by mala vyzerať veľkolepá roadshow? Odpoveď Vám poskytne Lenovo Do Tour – vydarená roadshow, ktorá to behom svojej cesty vzala pekne od základov.

Truck vyštartoval z Poľska a pokračoval cez strednú a východnú Európu až do Turecka. Osem týždňov, deväť krajín, sedemnásť najväčších miest a predovšetkým desiatky tisíc oslovených zákazníkov. Samotnou čerešničkou na torte je fakt, že roadshow oslovila cez štyristo novinárov a nespočetné množstvo obchodných partnerov. Občas sa jednoducho oplatí zariskovať a zamerať sa na projekt, ktorý spočiatku budí obavy či rozpaky.

Naším cieľom bolo predstaviť nové produkty naprieč strednou a východnou Európou a zároveň zvýšiť povedomie o značke. Trúfame si povedať, že sa nám to vďaka roadshow podarilo!


8
týždňov trvala najväčšia euróspka roadshow
9
krajín sme precestovali s naším Lenovo truckom
17
najväčších miest sme prešli s naším Lenovo truckom
2000
najazdených kilometrov naprieč Európu
GRAFIKA A REBRANDING
POS materiály

Nie je žiadnym tajomstvom, že sa radi pohráme s grafikou. To dobre vie i Lenovo, pre ktoré sme navrhovali a vyrobili POS materiály. Zároveň sme sa v roku 2014 produkčne podieľali na rebrandingu značky, ktoré si žiadalo kreatívneho a starostlivého ducha.


INCHEBA
Z kreatívneho štúdia rovno
na bilboardy
Zistiť viac
Česko
Českobrodská 854/34c
Praha 9 – Hloubětín
190 00
Slovensko
Elektrárenská 1
Bratislava
831 04
Poľsko
Ul. Bartycka 22b/21a
Warszawa
00-716
Pošlite nám správu
Naši lovci už čakajú na ďalšiu príležitosť, ako ukázať svoje skúsenosti.
Súhlasím s uložením osobných údajov za účelom kontaktovania
Odoslať