NespressoNespresso & Fox Hunter!
What else?

Nespresso & Fox Hunter!
What else?
I po troch rokoch nám to s Nespressom skvele klape. O úspechu našej kávou prevoňanej spolupráce hovorí fakt, že ročne pre Nespresso pripravíme sto eventov.

Eventy voňajúce kávou

Najlepšie spolupráce bývajú spravidla tie najintenzívnejšie. S Nespressom sme si jednoducho sadli a za 3 roky kooperácie sme vytvorili vyše sto eventov.

Či už išlo o malé stánky s niekoľkými hosteskami, alebo veľké akcie, vždy sme dokázali uspieť a prekvapiť návštevníkov.

Medzi väčšie výzvy radíme predstavovanie kávovrau Aquila 220 alebo uvedenie značky Nespresso na slovenský trh.

O klientovi

Káva s myšlienkou

Prémiové kávové zrná, dizajnové kávovary a George Clooney. Nespresso nás naučilo milovať kávu a my sme mu na oplátku ukázali, že kvalitné produkty si zaslúžia vycibrenú marketingovú starostlivosť. Značka si nás získala svojím postojom k enviromentálnym a sociálnym problémom. Je skvelé mať po boku niekoho, kto vytvára nielen výnimočnú kávu, ale zároveň sa zaoberá i otázkami životného prostredia.


3
roky trvá naša spolupráca
316
eventov sme pre Nespesso zrealizovali
48500
šálok Nespressa sme vo Foxe vypili
Filmový festival
Nespresso Café v Karlových Varoch


Život s Nespressom

Za tri roky spolupráce tvoríme ostrieľanú dvojku, ktorá vzájomne inšpiruje a dokáže sa vzájomne počúvať. Baví nás, že sa firma Nepresso neustále vyvíja, a tak je každé eventové zadanie jedinečné. Ani my nechceme zaspať na vavrínoch, a preto sa snažíme, aby sme každým eventom podtrhli filozofiu Nespressa.


Už tretí rok sme sa podieľali na príprave a organizácii pop-up kaviarne Nespresso Café, ktorá vyrástla priamo počas filmového festivalu.

Karlovarský festival je nesporne najväčšou kultúrnou udalosťou v Českej republike. Hviezdy filmového plátna i návštevníci festivalu už našťastie nie sú odkázaní na nepohodlné sedačky pred kinom. Svoje čakanie na ďalšiu filmovú lahôdku si môžu spríjemniť v kávovom svätostánku menom Nespresso Café.

Máme radosť, že sme už tretí rok po sebe mohli spolupracovať na príprave pop-up kaviarne, ktorá leží v samotnom srdci festivalu – v tesnej blízkosti Hotela Thermal. Zvládnuť ruch desaťdennej akcie si vyžaduje pevné nervy i veľké odhodlanie. Pokiaľ ale svoju prácu milujete rovnako ako espresso od Nespressa, máte vyhraté.


Tullamore D.E.W.
S Tullamore D.E.W.
až na koniec sveta
Zistiť viac
Česko
Českobrodská 854/34c
Praha 9 – Hloubětín
190 00
Slovensko
Elektrárenská 1
Bratislava
831 04
Poľsko
Ul. Bartycka 22b/21a
Warszawa
00-716
Pošlite nám správu
Naši lovci už čakajú na ďalšiu príležitosť, ako ukázať svoje skúsenosti.
Súhlasím s uložením osobných údajov za účelom kontaktovania
Odoslať