PHILIPSProjekty pre Philips nikdy
nekončia

Dlhodobá spolupráca s Philipsom
Spektrum rôznych projektov, ktoré vedú k zvýšeniu imidžu značky a predovšetkým pomáhajú k vyšším predajom.

Či už ide o projekty ako: dizajn nových  POS materiálov; produkcia na prezentáciu produktov; eventy pre zákazníkov, ktorým prezentujeme výrobky; eventy pre zamestnancov alebo rozmanité promotérske aktivity pre celé portfólio produktov.

Vždy držíme trend s dynamicky napredujúcim vývojom produktov, ktoré Philips každoročne prináša na trh. O našich detailných vedomostiach vás dokáže presvedčiť tím našich promotérov počas celého roka.

Philips deťom

To, že sa vzťah k značke buduje už od malička, vieme veľmi dobre. A ako ten vzťah budovať ľahšie? Predsa tak, že vyberieme produkty, ktoré môžu využívať aj naši najmenší!

Tam vznikla myšlienka promo dní SONICARE FOR KIDS – EDUCATIVE TOUR, kde sme s tímom zaškolených promotérov pripravili špeciálny deň pre deti v priestoroch Pražskej ZOO. A to, že tento deň nebol iba obyčajnou prezentáciou produktov a ich funkcií, ale dňom plným zábavy, skúšania a hier, dosvedčia aj rodičia,


ktorí svoje ratolesti sprevádzali a spolu s nimi skúšali novinky portfólia Philips. Najlepší event je predsa ten, počas ktorého sa kvalitná zábava spája s užitočnými vecami a my sme to dokázali. Bezchybná zubná hygiena dieťaťa je niečo, čo nezlepší len budúce zdravie potomka, ale aj náladu a bezstarostnosť rodičov.


18
prezentovaných produktov
10
zaškolených promotérov
234
detí malo možnosť vyskušať najnovšie modely inteligentnej zubnej kefky
5
takto realizovaných eventov pomohlo stovkám ďeťom
CHECKPOINT
Prvý slovensko-izraelský
cyber-security seminár
Zistiť viac
Česko
Českobrodská 854/34c
Praha 9 – Hloubětín
190 00
Slovensko
Elektrárenská 1
Bratislava
831 04
Poľsko
Ul. Bartycka 22b/21a
Warszawa
00-716
Pošlite nám správu
Naši lovci už čakajú na ďalšiu príležitosť, ako ukázať svoje skúsenosti.
Súhlasím s uložením osobných údajov za účelom kontaktovania
Odoslať