CINEMA CITYNový klient, nová výzva
Cinema City

Multikino Cinema City
Najväčším hráčom spomedzi multikín je v našom hlavnom meste Cinema City. A toho, že ich služby nie sú iba o premietaní filmov a predaji vstupeniek, ste sa mohli stať svedkami spolu s nami.

Každý film obsahuje svoje špecifické podujatie. Našou prvou úlohou bolo pripraviť pútavý a rozmanitý program pre deti a ich rodičov pri premiére detského filmu Luis and Aliens. Na prvý pohľad ľahká úloha, avšak, ak ste obmedzení možnosťami či priestorom, a zároveň v kalendári svieti 1. jún, očakávania detí sú oveľa väčšie – nezostáva vám nič iné, len sa do toho poriadne oprieť!

Keďže prvoradou úlohou bolo osloviť najmenších, v priestoroch foyer sme vytvorili aktívne hracie a kreatívne detské zóny, kde si deti mohli vymyslieť a dotvoriť vlastného mimozemšťana, a tak si odniesť vlastný a kreatívny výtvor ako spomienku na ich špeciálny deň. A že občerstvovacie zóny neboli iba o detských špecialitách, to zasa mohli dosvedčiť rodičia, ktorí ochutnávali kávu a iné dospelácke dobroty, aby si dobili energiu na ďalšie dobrodružstvá so svojimi ratolesťami.

Vďaka úspešnosti zvládnutia pvej úlohy sme dostali ďalšie projekty ako incentívne dobrodružné cesty či špeciálne motivačné udalosti, ktoré sa nezastavujú na našich hraniciach, ale pokračujú ďalej a čoskoro sa s nimi pochválime!

Žijeme novými výzvami a čerstvými konceptami, ktoré posúvajú našich klientov do výšin eventového neba :-)


Nespresso
Nespresso & Fox Hunter!
What else?
Zistiť viac
Česko
Českobrodská 854/34c
Praha 9 – Hloubětín
190 00
Slovensko
Elektrárenská 1
Bratislava
831 04
Poľsko
Ul. Bartycka 22b/21a
Warszawa
00-716
Pošlite nám správu
Naši lovci už čakajú na ďalšiu príležitosť, ako ukázať svoje skúsenosti.
Súhlasím s uložením osobných údajov za účelom kontaktovania
Odoslať